Preloader Close

Prácu so spoločnosťou Barta s.r.o. vrelo doporučujeme. Vždy je kladený dôraz na detail, precíznosť, promtnosť a flexibilitu. Kvalitné a prehľadné spracovanie a vedenie účtovníctva, ktoré nám pochválil pri kontrole sám Daňový úrad NR. (reálny zážitok)

Ivan Mrllák | konateľ spoločnosti Euroklíma, s.r.o.


Počas dlhoročného vedenia účtovníctva, maximálna spokojnosť, spoločnosť Barta, s.r.o. vrele odporúčam.

Miroslav Burda | konateľ spoločnosti Sťahovanie BLESK,s.r.o.


S poskytovanými účtovníckymi službami spoločnosti Barta s.r.o. sme veľmi spokojní. Vždy sme upozornení na všetky dôležité veci, spoločnosť Barta poskytuje skvelé poradenstvo a promptné odpovede na otázky v oblasti účtovníctva a daní. Odbremeňuje nás to od mnohých vecí, a tak máme viac času venovať sa nášmu podnikaniu.

Mgr. Martin Vrzgula | konateľ spoločnosti Compliance Consulting, s.r.o.


Na ľuďoch v spoločnosti BARTA si najviac cením ich pohotovosť, odbornosť, prehľad a jednoduchú komunikáciu. Oceňujem tiež, že maximálne využívajú možnosti, ktoré dnešná doba moderných technológií ponúka. Nesmierne to uľahčuje a zrýchľuje našu vzájomnú spoluprácu a dáva mi okamžitý prehľad o hospodárení TIMANu.

Martina Šarišská | Managing partner spoločnosti TIMAN s.r.o.

So spoločnosťou BARTA s.r.o. spolupracujeme od roku 2016. Za 20 rokov fungovania našej spoločnosti sme spolupracovali s viacerými účtovníkmi a účtovnými firmami a vo firme BARTA s.r.o. sme konečne našli partnera, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a vďaka ktorému sa môžeme bezstarostne venovať nášmu hlavnému predmetu podnikania. Od začiatku spolupráce oceňujeme hlavne jednoduchú a jasnú komunikáciu, komfortné odovzdávanie dokladov, plnenie dohodnutých termínov a možnosť kedykoľvek konzultovať akýkoľvek problém. Prekvapila nás rýchlosť a dôslednosť spracovania všetkých dokladov a rýchlosť reakcií na naše otázky. Každoročné audity vďaka profesionálnej práci spoločnosti BARTA s.r.o. prebehli bez komplikácií. Na základe spokojnosti s vedením účtovníctva sme v roku 2018 našu spoluprácu rozšírili o spracovanie miezd a mzdovej agendy. So spoločnosťou BARTA s.r.o., jej účtovnými a poradenskými službami ako aj s prístupom jej pracovníkov sme veľmi spokojní a môžeme ich odporučiť.

Kristína Petreková | Riaditeľka spoločnosti SunSet Blvd. s.r.o.


Se společností Barta spolupracujeme již 3. rokem. Zajišťují pro nás kompletní agendu v oblasti účetnictví. Při zakládání slovenské pobočky jste hledali spolehlivého partnera, který bude nabízet profesionální služby a bude efektivně komunikovat. Tato očekávání společnost Barta naplňuje.

Veronika Kuníková | Operations Manager Talentica s.r.o.


Od účtovníčky očakávam profesionalitu, znalosť, zmysel pre detail, flexibilitu a proaktivitu. S Barta, s.r.o. uz nepotrebujem hľadať ďalej.

Ing. Branislav Vilagi | Managing Director Proced Consulting s.r.o.


Oplatí sa využiť profesionálne služby špecializovanej firmy. Experti zo spoločnosti Barta ponúkajú komplexné riešenie účtovníctva. K dispozícii máte možnosť vedenia jednoduchého aj podvojného účtovníctva, personalistiky, miezd a daní či ďalších pridružených služieb. Čítajte viac ...

touchIT, s. r. o. | časopis